střih Fellini

Nezkracujeme. My děláme střihy

Fellini střih je pro vás vytvořen přesně na míru. Naši vysoce kvalifikovaní kadeřníci vám poradí tak, aby váš vzhled dokonale vyhovoval vašemu životnímu stylu a přirozeně zvýraznil vaši individualitu.

dámský střih Fellini

dámský střih

Střih, který chceš. Na každý den.

Než vám umyjeme vlasy nejprve si s vámi promluvíme a získáme řadu cenných

informací o vašich vlasech a zvycích. Umyté vlasy by nám již neukázaly své nepravidelnosti, které jsou pro střih na míru velmi důležité. Propracování střihu věnujeme maximální pozornost a vše předem promýšlíme. Máme rádi slušivé účesy a proto vytváříme atraktivní střihy, jednoduché na úpravu.

Oribe Fellini
pánský střih Fellini

pánský střih

Servis 4MEN

je kompletní péče počínající perfektním střihem vlasů, pokračující diskrétním zastřižením obočí i chloupků na uších, odholením chloupků na krku až do sportovniho trička, příjemným spláchnutím po střihu, a finální prezentací v zrcátku. Taková je špičková řemeslná služba s podpisem týmu Fellini. Naše kadeřnice jsou se specializují i na pánské barvy, které snižují hladinu viditelných šedin.

dětský střih Fellini

dětský střih

Nápady a pečlivé vypracování.

Dětské střihy pro vás vytvoří talentovaní asistenti. Tohoto úkolu se zhostí s nadšením a kreativitou. Naše cenová nabídka je díky tomu velmi výhodná. V případě, že se rozhodnete pro tyto stylisty budeme se vždy snažit o maximální spokojenost vašeho dítěte i vaši. Omlouváme se, ale děti do jednoho roku a neklidné děti z důvodů jejich bezpečnosti nemůžeme stříhat.

Tangle Teezer
foukání Fellini

foukání

Blow dry bar.

je moderní služba týmu Fellini. Dopřejte si foukání pro různé příležitosti a vaše vlasy budou vždy vypadat skvěle. Vlasy vyfoukané od profesionála jsou mnohem dokonalejší. Zvýrazní se barva, vystoupí střih a perfektní účes vydrží déle. Blow dry bar je flexibilní služba i s objednáním do 24 hodin za cenu od 700 Kč.

ghd
logotyp
Fellini logotype